Bize Ulaşın

Beypazarı - Eskişehir Turu

BEYPAZARI - ESKİŞEHİR TURU

1 GECE - 2 GÜN 

1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı

TUR HAREKET NOKTALARI VE SAATLERİ

 • MALKARA OTOGAR ÖNÜ : 23.50
 • TEKİRDAĞ SAHİL : 00.40
 • ÇORLU KIZ MESLEK LİSESİ DURAĞI : 01.30
 • ÇORLU ORİON AVM YANI : 01.45

 

1. Gün

ÇORLU - BEYPAZARI

Belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimizle buluştuktan sonra Beypazarı’na doğru yola çıkıyoruz. Kahvaltı molasının ardından yolumuza devam ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonunda BEYPAZARI’na ulaşıyoruz. Kent tarih Müzesi, İnözü Vadisi, Hıdırlık Tepesi, Alaeddin Sokakta alışveriş, Alaeddin Camii ve Nurettin Karaoğuz gezi evi gezilerimizi yapıyoruz. Beypazarı’nın yöresel yemeklerini öğle yemeği (ekstra) olarak aldıktan sonra Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz. Eskişehir’de otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

 

2. Gün

ESKİŞEHİR - ÇORLU 

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Eskişehir gezimize başlıyoruz. İlk durağımız olan Eskişehir insanına  deniz keyfini yaşatan Kentpark'a varıyoruz.  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Kentpark, özellikle yaz aylarında hem Eskişehirliler hem de şehre gelen turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir.
Yaklaşık 300 bin metrekarelik bir alana yapılmıştır. Burada geçirecek olduğumuz hoş dakikaların ardından,  güzel bir manzara eşliğinde kahvelerimizi yudumlayıp fotoğraflarımızı çekip güzel dakikalar geçirmek için Eskişehir'in en yüksekte olan bölgesi ŞELALE PARK'a varıyoruz.
Odunpazarı ilçesinin simgesi olan 18. Yy konut mimarisine ev sahipliği yapan TARİHİ ODUNPAZARI EVLERİ'ni görebilmek için bölgede ilk olarak restorasyonlarının yapıldığı BEYLER Sokak, ARİF BEY Sokak, IŞIKLAR Sokak ve KOCA MÜFTÜ Sokağı’nı sırasıyla görüp günün tadını çıkartıyoruz. Eskişehir'in ilk yerleşim yerini oluşturan Odunpazarı örf, adet ve geleneklerini koruyarak bir bütün olarak günümüze kadar gelen tarihi evlerden oluşuyor.  Verilen fotoğraf molaları sonrasında ODUNPAZARI'nın kalbini oluşturan Mimar Sinan'dan önceki Mimar Acem Ali nin yapmış olduğu KURŞUNLU KÜLLİYESİ'ni görüp rehberimizin anlatımlarıyla birlikte içerisinde bulunan 17. Yy da Eskişehir'in Beyaz Altını olarak adlandırılan LÜLETAŞI MÜZESİ'ni geziyoruz. Devamında
bütün parçaları Anadolu'da Türk mühendisler tarafından belirli bir süre içinde üretilip bir araya getirilen Türkiye'nin ilk Yerli Otomobili DEVRİM ARABASI'nı görmek için TÜLOMSAŞ'a ulaşıyoruz.

18.Yy mimarisi içinde büyüleyici otantik sokaklardan geçerek Türkiye de ilk ve tek olan her ikisinde de ciddi bir el emeği ve zamanın harcandığı güzel sanatların en güzel iki farklı dalına sahip olan YILMAZ BÜYÜKERŞEN BALMUMU HEYKELLER MÜZESİ’Nİ ziyaret ediyoruz.  Ardından KURTULUŞ MÜZESİ’Nİ ziyaret ediyoruz. Tur programımıza Eskişehir'in En Büyük Parkı olan SAZOVA BİLİM VE KÜLTÜR PARKI ile devam ediyoruz. Kendinizi Disneyland'ta gibi hissettirecek olan MASAL ŞATOSU ve  Atlas Okyanusunu ilk defa geçen MY FLOWER adlı korsan gemisinin birebir aynı ebatlarında yapılmış olan KORSAN GEMİSİ’Nİ geziyoruz. Eskişehir ve çevresinin ovalara sahip olmasını sağlayan ve iki merkez ilçeyi birbirinden ayıran PORSUK ÇAYI’NI görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz  Bu büyüleyici manzara eşliğinde bize kendimizi Venedik'te gibi hissettirecek Porsuk çayında (hava koşulları ve mevsimsel olarak suyun durumu uygun olduğu durumlarda ) tekne turuna katılabilir (ekstra), Turumuzun son durağı HALLER GENÇLİK MERKEZİ, eskiden sebze ve meyve hali olarak kullanılan yapının belediye tarafından restore edilmesiyle bina bir gençlik merkezine dönüştürülmüştür.Burada geçirecek olduğumuz dakikaların ardından Eskişehir tur programımızı tamamlayıp, Çorlu’ya dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Bir sonraki CUİS TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

 

BİLGİLENDİRME

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Cuis Travel’ sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Cuis Travel’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Cuis Travel’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Cuis Travel tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde CUİS TRAVEL SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks araçlar ile ulaşım
 • Tüm çevre gezileri
 • Araç içi ikramlar 
 • 1 Gece Otel Konaklaması
 • gün Akşam yemeği
 • Gün sabah kahvaltısı
 • Kokartlı Profesyonel Rehber
 • Yardımcı asistanlık ücreti
 • 1618 No'lu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Ekstra belirtilen tüm yemek ve programlar
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tüm Kişisel Harcamalar
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: